Кожній кімнаті свій вигляд і функціонал
Кухня, їдальня, вітальня – стіл вибирають, як правило, саме для цих кімнат. Важливо враховувати:
- функціональне призначення приміщення. Наприклад, для вітальні краще всього підійде невеликий цікавий журнальний столик, а для кухні варто підібрати модель, за якої б містилися всі члени сім'ї;
- габарити приміщення. Наприклад, для круглих і овальних столів необхідно достатній вільний простір, для прямокутних дотримання цієї умови необов'язково. Що робити, якщо кімната маленька? Прекрасною альтернативою повнофункціональному обіднього комплекту стане трансформер. Існують моделі, які мають дуже скромні розміри, а в розкладеному стані досягають 3 м у довжину;
- інтенсивність експлуатації меблів. Не варто на кухню купувати модель, стільниця якої зроблена з шпону або іншого покриття, не розрахованого на щоденне протирання різними миючими засобами.
- індивідуальні особливості домочадців;
- дизайн. Прагнете, щоб стіл органічно поєднувався з іншими елементами в інтер'єрі.
Выбор мебели действительно очень богат. Если поискать, можно купить подходящий по размерам интересный и оригинальный стол, причем довольно недорого.
Столы для дома: изучаем рынок
Перед тем как купить стол, для начала лучше всего посетить несколько интернет-магазинов. Этот предмет покупают не так часто, как, например, одежду, но рынок мебели на месте не стоит, он активно развивается. Поэтому каталоги интернет-магазинов будут выступать в роли наглядного пособия, которые помогут сформировать представление о:
- современных тенденциях и существующем ассортименте;
- технічні новинки у фурнітурі, що особливо актуально для розкладних моделей;
- ціни. Ви будете орієнтуватися, купити стіл якого виробника буде найбільш дешево.
Кожен власник квадратних метрів прагне зробити своє житло особливим, підходящим для свого характеру і способу життя. Вибір столу для будинку не повинен бути менш значущим, адже він купується не на один рік.