Продавець Інтернет-магазин "RADUGA меблі" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
219 відгуків
Обідній стіл із натурального дерева всього за 7 023 ₴Купити зараз

Круглий стіл на кухню: різновиди, матеріали виготовлення

Круглий стіл на кухню: різновиди, матеріали виготовлення

Кухня — місце, де збираються всі члени родини за обідом або вечерею. Обідня зона використовується для прийому гостей, чаювання за приємною бесідою. Стіл в ній виконує безліч функцій, тому його вибір — відповідальна та важлива справа. Столи бувають різного розміру, форми, кольору. Зупинимося на круглих. Розглянемо всі можливі варіанти обідніх зон з круглим столом на вашій кухні.

Плюси і мінуси круглого столу

Плюси круглого столу:

  • Відсутність кутів.
  • Це безпечно для дітей і комфортно для дорослих;
  • Займає менше простору на кухні, якщо поставити впритул до вікна; Розміщення більшої кількості людей;
  • Зручно сидіти, оскільки не заважають ніжки столу; Створює атмосферу романтики.

 

Мінуси круглого столу:

 

  • Його не можна поставити впритул до стіни;
  • Зробити з декількох круглих столів ланцюжок для прийому великої кількості гостей неможливо;
  • За круглим столом з великою поверхнею незручно дотягуватися до середини, щоб взяти якусь страву.


Вибираємо стіл для кухні різних дизайнів

Круглий стіл можна поєднувати з будь-яким дизайном. Головне підібрати колірну гамму і матеріал, з якого виготовлені стільниця.
Дерев'яні столи великих і маленьких розмірів підійдуть для кухні в стилі прованс, темні відтінки використовується в англійській, а пластик — в модерні. Арт-деко можна приглушити круглим столом приємного молочного кольору. А яскравий текстиль, скатертини додасть соковитість і яскравість кухні в скандинавському стилі, який виконується у білих і блакитних відтінках.

Розмір кухні і столу. Як поєднати?

Круглий стіл вписується в кімнату будь-якого розміру. Головне правильно підібрати розмір стільниці. Маленький круглий стіл можна поставити на невеликій кухні, розрахованої на двох або трьох осіб. Великий стіл відмінно впишеться у вітальню, можливо з'єднану з їдальнею. За таким столом можна не тільки обідати, але і влаштовувати посиденьки з великою кількістю гостей. На думку досвідчених дизайнерів, круглий стіл краще всього встановлювати в кімнату квадратного розміру. Розміщувати його посередині. Тоді використання місця приміщення буде оптимально економним і функціональним.

Вибираємо правильний розмір круглого столу

Розмір залежить від кількості посадочних місць. Для двох ідеально підійде стіл не більше 60 см в діаметрі. Його зручно розміщувати на крихітній кухні. Щоправда поставити велику кількість страв на обід дуже проблематично. Тому навіть, якщо ваша сім'я складається з невеликої кількості людей, вибирайте стіл великих розмірів, адже до вас можуть несподівано приїхати гості. Діаметр круглого столу 90 — 120 см дозволяє розмістити до 4 осіб, 120-140 см - 6 осіб, 140-180см — до 12 членів компанії, присутніх на обід. Краще всього виглядають столи середнього розміру, розраховані на 5-6 посадочних місць. У них повинна бути одна стійка ніжка, досить широка в діаметрі. Наприклад, круглий дерев'яний стіл з різьбленими опорою посередині стільниці. Великий стіл, за яким можуть розміститися 10-12 гостей, повинен мати міцну опору. Але вони виглядають громіздко. Підійдуть для заміських будинків або квартири з площею не менше 150-200 кв. м. Поставити таку стільницю на 4 ніжки, значить додати йому більше громіздкість і позбавити головного переваги — великого простору для ніг під столом обідають. Навколо такої моделі обідньої зони повинно залишатися великий простір для пересування людей. Невеликі круглі столи на ніжках з хромованої сталі відмінно вписуються в кухні маленьких розмірів. Саме ніжки роблять акцент на крихкості і ніжності столу. Він візуально робить кімнату більше і просторіше. Таким чином, вибираючи стіл круглої форми, орієнтуйтеся на розмір приміщення. Для просторих будинків і квартир підійдуть масивні столи з широкими, різьбленими ніжками або тумбами під стільницею. А для маленьких кухонь — пластикові або металеві столики хай-тек

Розмірні характеристики круглих столів

Дизайнери постійно знаходять нові рішення та ідеї для збільшення функціонала кухонних меблів. Їх завдання полягає в тому, щоб допомогти господиням використовувати простір оптимально ефективно, маючи при цьому елегантну і гарну кухню. Для круглих столів теж знайшлося кілька задумок. Розсувний круглий стіл Складається з 3 частин. Одна захована внизу і висувається при розкладанні в сторони 2 інших частин, заповнюючи середину. При покупці зверніть увагу на роботу механізму розсувного столу. Він повинен розбиратися і збиратися легко, утворюючи рівну поверхню, без накладки частин один на одного. Використовувати будь-який вид розсувного столу вигідно, оскільки він дуже функціональний. Ви економите гроші, оскільки купуєте обідній стіл на кожен день і меблі для обіду з гостями одночасно

Матеріали для виготовлення круглих столів

Технологія виготовлення обідніх столів з різними конструкціями не стоїть на місці. Використовуються близько 8 видів матеріалу для їх виробництва.
Дерев'яні столи виготовляються з масиву сосни, клена, берези, дуба, кедра.
Обідня зона, виконана з дерева, створює простоту, затишок на кухні.
Перевагами дерев'яних меблів є екологічність, зручність, безпека.
Недоліками — складність догляду. Необхідно захищати дерев'яні меблі від вологи, агресивного кухонних середовища.

Стіл з МДФ мають привабливий вигляд і демократичну ціну.

Столи з каменю, мармуру, кераміки використовують частіше на вулиці, в заміських будинках, оскільки вони масивні і громіздкі, мають високу ціну, але при цьому привабливий зовнішній вигляд, який легко поєднувати з кухонними меблями за кольором і дизайну. Робоча стільниця як правило виконується з ідентичного матеріалу

Металеві столи. Нестандартний матеріал для виготовлення домашніх меблів. Використовується рідко для класичних стилів дизайну кухні. Але такий матеріал практичний і довговічний.

Скляні столи - популярний матеріал для стільниць будь-якого розміру і стилю. Незвичайність скляного столу важко не помітити будь-якому гостю. Обідні зони з такою моделлю додають кухні або вітальні романтичність, ніжність. Стіл зі скла пропускає світло робить простір візуально більше. Догляд за скляним столом кропітка і щоденний, необхідно придбати спеціальні засоби для його обробки та миття.

Пластикові столи. У більшості з нас такі столи асоціюються з заміськими будинками або виїздом на природу. Але це помилкова думка. Використовувати пластикові кухонні столи можна і в квартирі. Вони мають масу переваг. Це простота і зручність у використанні. Їх легко мити, пересувати, оскільки пластиковий стіл дуже легкий.

Вартість пластикових столів залишається в сегменті економ, до них легко підібрати стільці різних кольорів і форм. Такі меблі краще поєднувати з гарнітурами з пластику або іншими елементами дизайну кухні. Поряд з дерев'яними стільцями і шафами пластиковий стіл виглядає погано.

Який же колір столу підійде вашому інтер'єру?

Популярними відтінками столів на кухнях є білий і всі варіанти пастельних тонів. Така кольорова гама завжди освіжає інтер'єр.

Білу обідню зону легко протиставляти темному гарнітуру, техніці в стилі хай-тек.
Якщо ви хочете сконцентрувати увагу на столі та стільцях в кухні, використовуйте техніку стоп-колір. Протиставлення двох кольорів в кімнаті затримує погляд людини на кожному елементі дизайну.
Например, идеально белая мебель с одной стороны комнаты и иссиня-черный стол с белыми стульями. Чаще всего хозяйки останавливают свой выбор на белом цвете для стола на кухню. Нежный и чистый, белый придает кухне свежесть, расширяет пространство. 
Черный стол имеет свои преимущества. С ним можно создать современный стиль. Он смотрится оригинально на кухне в стиле модерн, хай-тек. 
Любителям классики и аристократизма — черный тоже подойдет. Он выглядит скромно и минимизирует пространство. 

Натуральні кольори кухонних меблів надають кімнаті природність, натуральність, відчуття комфорту і безпеки.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner